+/48/ 505 046 714

info@3citydent.com

Poznaj naszych pacjentów

Metamorfozy

W gabinecie spotykam na co dzień pacjentów, borykających się z dużymi problemami stomatologicznymi. Wielu z nich nie tylko odczuwa ból zębów, czy ma problemy z jedzeniem, ale po prostu wstydzi się uśmiechać. Nie marzą o hollywoodzkim uśmiechu, chcą jedynie czuć się dobrze.

Dzięki nowoczesnym metodom potrafimy w stomatologii osiągnąć niesamowite rezultaty. Korzystając z rozwiązań chirurgicznych, ortodontycznych i protetycznych, przywracamy piękny uśmiech, likwidując ból oraz dyskomfort podczas jedzenia.

Możemy już dziś sprawić, że Ty także zapragniesz się uśmiechnąć!

Poznaj naszych pacjentów

30-letni pacjent przez wiele lat unikał wizyty u stomatologa. Z tego powodu niestety trzeba było usunąć kilka górnych zębów. Braki uzupełniliśmy mostami protetycznymi.

40-letnia pacjentka z powodu genetycznego defektu szkliwa oraz zgrzytania zębami straciła część tkanek zęba. Dodatkowo z powodu palenia papierosów zęby były znacznie przebarwione. Dzięki koronom protetycznym pacjentka odzyskała piękny uśmiech.

 

35-letnia pacjentka z powodu paradontozy straciła przednie górne zęby. Po 4 miesiącach noszenia mostu tymczasowego i wygojeniu się dziąseł wykonaliśmy most protetyczny, który odbudował przedni odcinek łuku zębowego.

 

35-letni pacjent chciał całkowicie odmienić wygląd swoich zębów. Zastosowaliśmy częściowe korony cyrkonowe.

 

25-letnia pacjentka po rozszczepie wargi i podniebienia zgłosiła się w celu poprawienia wyglądu swojego uśmiechu. W przeszłości wykonane było leczenie ortodontyczne, nie przyniosło ono jednak upragnionych rezultatów. Zastosowaliśmy korony protetyczne, które sprawiły, że teraz dla pacjentki każdy powód do uśmiechu jest dobry!

 

Pacjentka lat 60 zgłosiła się w celu leczenia paradontozy oraz poprawy wyglądu zębów. Zastosowaliśmy u niej szynowanie zębów górnych zespolonymi koronami, które nie tylko dały pacjentce nowy, piękny uśmiech, ale też ustabilizowały objęte paradontozą zęby. Pacjentka zgłosi się w celu dalszego leczenia zębów dolnych.

Pacjentka lat 60 zgłosiła się w celu poprawy wyglądu swoich zębów. Jeden z zębów przednich trzeba było usunąć. Zastosowaliśmy korony i mosty oraz oczyszczanie i wybielanie.

60-letni pacjent zgłosił się w celu uzupełnienia braków zębowych oraz poprawy wyglądu zębów przednich. Zastosowaliśmy u niego mosty cyrkonowe oraz licówki ceramiczne, które dały rewelacyjny i naturalny efekt.

60-letni pacjent cierpiący na paradontozę chciał uzupełnić braki zębowe oraz poprawić wygląd przebarwionych dymem tytoniowym zębów przednich. W jego przypadku nie zastosowaliśmy licówek, lecz korony zespolone, które dodatkowo zszynowały objęte paradontozą zęby. W łuku dolnym wykonaliśmy most.

50-letni pacjent zgłosił się do nas, aby uzupełnić brakujące zęby oraz trwale poprawić kolor i kształt zębów górnych. Przeprowadziliśmy leczenie, polegające na wykonaniu mostów i koron cyrkonowych oraz licówek ceramicznych, dzięki czemu pacjent odzyskał piękny uśmiech i prawidłowy zgryz w odcinku przednim.

30-letni pacjent chciał odbudować ząb po wypadnięciu starego wypełnienia. Przeprowadziliśmy jednowizytową odbudowę kompozytem.

30-letnia pacjentka nie była zadowolona z kształtu swoich górnych siekaczy. Zastosowaliśmy bezinwazyjną (bez wiercenia) odbudowę kompozytem, która sprawiła, że zęby wydają się bardziej równe.

60-letni pacjent zgłosił się w celu wymiany starych uzupełnień protetycznych oraz uzupełnienia pozostałych braków zębowych. Nie chciał idealnie prostych zębów . Przeprowadziliśmy dwuetapowe leczenie za pomocą koron i mostów, którego końcowy efekt widoczny jest na zdjęciu.

Skontaktuj się z nami

Adres

Maria Radziwilska, Happy Smile

ul. Wileńska 56, 80-215 Gdańsk

   

Telefon

Łukasz  +48 505 046 714

Maria +48 509 542 074

   

Email

info@3citydent.com

Strony internetowe - odee.pl